Sesja zdjęciowa w dniu ślubu? Naturalnie!

Moda się zmienia. Coraz mniej udawanych sesji zdjęciowych, coraz więcej naturalngo reportażu. A jak ty to widzisz?
Strona główna / FAQ / Sesja zdjęciowa w dniu ślubu? Naturalnie!

Sesja zdjęciowa w dniu ślubu? Naturalnie!

Wszystko gotowe. Fryzjer, kosmetyczka, odpowiednio wyprasowana koszula, śnieżnobiała suknia ślubna. I ten niepowtarzalny nastrój! Nie powtórzycie go! A gdy tak tego nie zmarnować?

  • Gdynia, Lębork, fotograf na ślub
  • Gdynia, Lębork, fotograf na ślub
  • Gdynia, Lębork, fotograf na ślub

Jeszcze do niedawna sesja ślubna w plenerze kojarzona była, z pewnego rodzaju grą aktorów. Najpierw stoimy do siebie przodem, później tyłem. Dalej wykonujemy niebanalną figurę. A wszystko to w odpowiednio zaplanowanym i wybranym plenerze. W inny dzień niż ślub. I wszystko dobrze. Tylko nie każdy tak chce.

Przygotowanie się do ceremonii ślubnej wymaga wiele pracy. Poświęca się czas i pieniądze. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na sesje plenerową, w dniu ślubu! Dlaczego? Bo tak jest łatwiej. Sam klimat tego dnia sprawia, że para młoda ma "przyklejone" uśmiechy. przyklejone ale prawdziwe. I takie uśmiechy świetnie się fotografuje. Już nie trzeba niczego udawać.

Inną kwestią jest to, że pary młode wybierają sale weselne w coraz ładniejszych miejscach. Często jest tam staw, rzeka, las, stadnina koni, miejsce, w którym bez dużych nakładów czasowych można wykonać kilka ładnych, zdjęć ślubnych.


Ceremonia Ślubna Naturalnie - PLUSY

Oszczędność czasu
Jako młoda para, zajmijcie się SOBĄ! Ładne zdjęcia możecie mieć z podróży ślubnej. Zamiast na fotografa, wydajcie pieniądze na podróż życia.
Oszczędność pieniędzy
Sesje plenerowe w inny dzień, to dodatkowy koszt. Sam fotograf to wydatego kilkuset złotych.
Oszczędność sił
Pozowna wizyta u makijarzystki, fryzjerki, ubieranie, prasowanie...tego jest naprawdę dużo!
Niepowtarzalny klimat!
Nie powtórzycie nastroju z dnia Waszego ślubu. ten dzień jest wyjatkowy i niech takim pozostanie.