Ładuję...

Fotografia Ślubna - Sesja Plenerowa

Zdjęcia ślubne podczas Sesji Plenerowej
Strona główna / Fotografia Ślubna / Sesja Plenerowa

Fotografia Ślubna - Sesja Plenerowa

Sesja plenerowa to czas wyłacznie dla was. Na życzenie będą z nami również świadkowie, może rodzice. Jest to czas kiedy będziemy chcieli uwiecznić wasze szczęście, waszą nową drogę życia jaką jest małżeństwo, w postaci portretów.

W czasie sesji ślubnej plenerowej Para Młoda ma możliwość uwiecznienia chwil swojego szczęścia bez udziału osób trzecich. To czas tylko młodych małżonków. Bez względu na to czy zdjęcia zostaną wykonane w plenerze czy na sali weselnej, będzie to czas radości, uśmiechów, strojenia śmiesznych min, pozowania lub pokazywania siebie takim jakim się jest.

Standardowo sesja plenerowe odbywa się podczas wesela. Jesteście wtedy najpiękniejsi i najbardziej przygotowani. Tryskacie radością. W zależności od możliwości sesja odbywa się na sali weselnej, w ogrodach wokół sali lub w specjalnie wyznaczonym miejscu, do którego wspólnie dojedziemy.

Jeżeli taka będzie wasza wola możemy przełożyć sesję zdjęciową na inny dzień. Może to być dzień następny lub inny dowolnie wybrany i zaakceptowany przez obie strony.


Sesja Plenerowa - zakres oferty

Sesja zdjęciowa Panny Młodej i Pana Młodego
Standardowo sesja zdjęciowa podczas wesela trwa od 30 do 60 minut. Jest to czas tylko dla was. Zdjęcia wykonujemy w plenerze. Często sale weselne położone w urokliwych miejscach dają możliwość wykonania takiej sesji na miejscu bez konieczności dojazdu. Możemy jednak na wasze życzenie wykonać ją w innym miejscu.