Fotografia Ślubna - Wesele

Zdjęcia ślubne podczas wesela

Fotografia Ślubna - Wesele

Zdjęcia z wesela to wspaniała pamiątka na wiele lat. Odtwarzają te piękne chwile podczas zabawy weselnej. Towarzyszące im emocje jak radość czy szczęście na zdjęciach są również widoczne. Zadbajcie o wybór odpowiedniej osoby, która zatrzyma dla was te chwila w postaci zdjęć.

Wesele rozpoczyna się od przyjazdu Pary Młodej na salę weselną. Często przed wejściem rodzice witają Młodych chlebem i solą. Jeśli przed Kościołem goście nie składali życzeń, teraz będzie na to czas. Wejście na salę, wspólne "sto lat" Parze Młodej i toast oraz/lub błogosławieństwo.

Z aparatem będę wam towarzyszył od początku wesela. Sfotografuję was przyjazd i powitanie. Podczas wesela fotograf ślubny sfotografuje gości weselnych przybyłych na uroczystość. Wspólne zdjęcia to dobra pamiątka dla Was oraz waszych bliskich, dlatego zaproszę wszystkich do wspólnego pozowania. Jeśli będzie taka możliwość i czas, to zaraz po tym wykonamy zdjęcia plenerowe.

Będę do waszej dyspozycji przez wszystkie wydarzenia podczas wesela aż do oczepin. Po północy, standardowo praca fotografa weselengo się kończy. W zależności od tego czy umówimy się na drugi dzień na poprawiny lub sesję plenerową, nasze następne spotkanie odbędzie się po około 3 tygodniach. Przekażę wam efekt mojej pracy.


Fotografia Ślubna - Wesele - zakres oferty

Sesja zdjęciowa podczas przejazdu na salę
Zdjęcia ślubne podczas drogi z Kościoła/USC na salę weselną. Zdjęcia ewentualnej zastawy i wszystkich innych wydarzeń podczas przejazdu kolumny ślubnej
Sesja zdjęciową na weselu
Zdjęcia Panny Młodej i Pana Młodego wraz z wszystkimi gośćmi weselnymi. Zdjęcie Grupowe oraz zdjęcia na życzenie. Zdjęcia na sali weselnej podczas błogosławieństwa, toastu, wspólnej zabawy. Zdjęcia oczepin oraz wydarzeń takich jak wprowadzenie tortu weselnego.
Sesja plenerowa podczas wesela
Sesja plenerowa podczas wesela znajduje się w standardowej ofercie. Możliwe jest jej wykonanie na terenie sali weselnej lub w plenerze po wcześniejszym ustaleniu.